top of page

Girişimci Koçluğu Programı - Berke Sarpaş'la birebir...

 

Berke Sarpaş, küresel çapta 100 Milyon ile 1 Milyar dolayında insanın hayatına etki edebilecek "big impact" projeleri çıkartabilecek sosyal fayda odaklı girişimcilerin yetiştirilmesini amaçlar. Bu vizyon doğrultusunda kurduğu Girişim Savaşçısı Programının yanısıra sıra dışı bireylere özel girişimci koçluğu hizmeti de sunmaktadır. Bu özel ve birebir program ile perspektifinizi genişletir, iş fikrinizi adım-adım globale taşırsınız.

Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Yazın...

Başvurunuz ulaşmıştır. Size en kısa sürede geri döneceğiz.

20 yılda Binlerce Girişimci

Berke Sarpaş, yurt dışından döndükten hemen sonra, 2004 yılında Türkiye genelinde girişimcilik eğitimleri vermeye başladı. 2006 yılında Türkiye'nin ilk e-girişimcilik okulunu M.E.B.'e bağlı olarak açtı ve burada binlerce girişimci adayına kendi işini kurdurmak üzere yalın girişimcilik, dijital uygulamalar ve ticaret mevzuatı tabanlı dersler verdi, birebir koçluk faaliyetlerinde bulundu, çok sayıda girişimcilk projesinin doğmasına katkılar sağladı ve 2013 yılında benzersiz Girişim Savaşçısı Programı'nı hayata geçirdi...

Sıra Sizde

Küresel ölçekteki girişimler sizi heyecanlandırıyor mu? Kitlelerin hayatında bir değişim yaratma fikrini nasıl karşılıyorsunuz? Sosyal problemler uğruna mücadele etmek ister misiniz? Bu sorulara yanıtınız evetse ve altyapınız müsaitse sizi Berke Sarpaş ile birebir çalışmaya davet ediyoruz. Bu süreçte misyon güdümlü liderlik perspektifi ile yola çıkacak, davanıza uyumlu bir iş fikrini sıfırdan geliştirecek, bu fikri projelendirerek hayata geçirecek ve takibinde  de projenizi adım adım küreselleştireceksiniz.

Program İçeriği

Berke Sarpaş ile birebir yürüteceğiniz girişimci koçluğu sürecinde önce farkındalık düzeyinizi artıracak çok çeşitli özel uygulamalardan geçecek, hayallerinize ve güçlü yönlerinize nasıl yön vereceğinizi ve nasıl bir iş fikri ile hareket etmenizin yararınıza olacağını belirleyeceksiniz. Sonrasında süreç adım-adım ilerleyecek ve iş fikriniz doğru kaynaklar, tanıştırmalar ve tekniklerle büyüyecek. Akabinde sizi güvenilir hizmet sağlayacılar ile tanıştıracak, işinizin büyümesi için ihtiyacınız olan networking, yazılım ve PR desteğini size sağlayacağız. Sürecin takibinde ise çalışmalarımız küresel yayılım ve genişleme politikaları odağında devam edecek.

bottom of page